7. - 13. november 2022
Menu
 
Kalendár sprievodných podujatí
Máj 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
            1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Bohatý sprievodný program v rámci TVT po celom Slovensku

02.11.2019

V rámci TVT 2019 si pre vás slovenské univerzity pripravili bohatý sprievodný program. Dekanát Prírodovedeckej fakulty UPJŠ v Košiciach pozýva na množstvo zaujímavých prednášok: Rakovina alebo keď sa bunky zbláznia, Biologická podstata stresu, Marketingový príbeh Aspirínu, Ako sa fotí čierna diera?, Ako využiť senzory smartfónu na zistenie svojej polohy v budove alebo Ako zvládať záťažové situácie. Kompletný program UPJŠ nájdete na stránke fakulty. 

Na TVT 2019 prídu tento rok aj veľké mená z marketingu, hier i médií. Vďaka Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave sa môžete tešiť na rečníkov, ktorí prinesú aktuálne a veľké témy z oblasti žurnalistiky, digitálneho marketingu, médií, digitálnych hier, eventov a politického marketingu. Nenechajte si ujsť program, ktorý vám rozšíri obzory nielen v profesionálnom smere.

Filozofická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici (FF UMB) prináša Dni vedy na UMB, kde budete môcť zažiť Živú vedu FF UMB: Má dnes ešte zmysel venovať sa filozofii? alebo prednášku Náš vidiek: čo robí dedinu úspešnou? Pestrý sprievodný program FF UMB nájdete na webstránke fakulty.

Univerzita Konštantína Filozofa (UKF) v Nitre organizuje Deň zdravia v komunite, či workshop Prvá pomoc. Vypočuť si budete môcť prednášku na tému Rock ako kultúrny fenomén alebo interaktívnu prednášku spojenú s workshopom Návrat do minulosti s archeológoiu. Viac o týchto ale aj dalších podujatiach UKF v Nitre sa dozviete v kompletnom programe .

Trnavská Univerzita v Trnave si taktiež pripravila zaujímavý  program v rámci TVT 2019. Tešiť sa môžete napríklad na Vedeckú čajovňu na témy európskej demokratickej kultúry, panelovú diskusiu November ´89 a súčasnosť s aktérmi novembra ´89, či prednášku Klimatické zmeny v dejinách: kolaps, migrácia, regenerácia týkajúcu sa klimatických zmien v minulosti, ktoré boli spojené s nestálym podnebím, úbytkom vodných zdrojov či stratou biodiverzity.

 

 

Tlačiť
Fotogaléria
 
Novinky portálu Veda na dosah
> Kvíz: Ako dobre poznáte naše Slnko?
> Mnohé predmety prvýkrát opustili Slovensko. Do USA priniesli výstavu Poklady Slovenska
> Začína sa druhý ročník hry LingvaKvíz
> PODCAST: Ako sa vyvíja zamestnanosť na pozadí demografických a štrukturálnych zmien?
 
Novinky portálu CIP VVI
> ITAPA EXPO 2022
> Applied AI Conference 2022
> VIVATECHNOLOGY
> 10. ročník súťaže „Najlepší podnikateľský zámer“